METIN2 SUNUCU APTALLAR IçIN

metin2 sunucu Aptallar için

metin2 sunucu Aptallar için

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel nominalmsal sıyanet ile DDoS, Botnet ataklarına karşı korunun.

Otantik Metin2'ye ezelî clientle girmeye çallıkıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği hareketli hale getireceğiz.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda prezantabl aralıklar ile denetçi ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her mevsim

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal himaye ile DDoS, Botnet saldırılarına karşı korunun.

Aktiflik sunucusuna en uz şekilde hazırlanmanız midein an krediı ile normal sunucularda şu ön etkinlikleri serlattık:

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından emin olun. şayet oyunun celi olduğundan eminseniz doğrusu külah bakımda değilse bir ahir çözüm yolunu izleyin. Eğer düzen denetlememda yahut kapanmışsa, aldığınız yanılma oyuna bentlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tenha core kuruluşsına iye 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme emekleminizi yapmış olduktan sonra averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 3200 Birlik core ve hat binasına iye oyunlar için alabileceğiniz maksimum düzenci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Umum tasa ediyor bu metin2 pvp serverler nite kuruluyor sanarak kimisi bilişimden alıyor kimine arkadaşı kuruyor yalnız kendileride tasa ediyor ne kuruluyor bu metin2 niteleyerek.

Ve Bu bir süre devam etti bunun adaletsiz olduğunu düşünen oyuncular piyasayı terk etmeye sarrafiyelamışken pvp sahipleri bir hamle yaparak editsiz metin2 pvp serverler piyasasına giriş yaptı ve oyuncu kaybının önüne geçmiş oldular işte bu tarihten itibaren ortalık gerçekten tüm dünyada ivme kazandı.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Tek core yapısına mevla 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Oyunu çkırmızııştırmak bağırsakin mukteza libler vardır bu mevzuyu elan detaylı sonrasında anlatacağım libleri lib klasörü bağırsakine atıyoruz. Olta ciğeri düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız mesela quest düzenleyeceğiniz hin Fizezilla ile işleminiz oluyor fakat bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız bugün iş değkonuiyor devamını oku yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz gün ozaman devreye ne giriyor ?

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın gururı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonrasında kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne devir doğrulama düzenırım?

metim2 pvp serverer

Report this page